Визначте час, за який мотор потужністю 10 кВт здійснив роботу 15 кДж . (Записати лише число

відповіді без одиниць вимірювання) *

Ответы на вопрос

Отвечает Боднарчук Максим.

Ответ:

t = 1,5

Объяснение:

Мощность равна:

N = A/t

N = 10 кВт = 10 000 Вт

A = 15 кДж = 15 000 Дж

тогда время равно:

t = A/N = 15 000/10 000 = 1,5 с