Умова завдання: 2Б. Пiдйомний кран на висоту 5 м пiдiймає 3 м3 цементного розчину, густина якого

дорiвнює 1983 кгм3, (g=10 мс2). Яку роботу виконує пiдйомний кран? Вiдповiдь: підйомний кран здійснює роботу, яка дорiвнює ? Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.

Дано: h=5м, g=10Н/кг, V=3м³, р=1983кг/м³

А-?

Решение: A=FS, F=mg, m=pV, A=pVgS.

A=1983*10*5*3=2379600Дж.

Ответ:А=2379600Дж.