Математичний маятник робить за 1 хв 250 коливань .Визначте його період і частоту​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

Ответ:

Період 0,24c

Частота 4,16Гц

Объяснение:

дано: си T=t/N=60/250= 0,24c

t=1xв. t=60c частота=N/t=250/60=4,16Гц

N=250

T-?

частота-?