Кран піднімає вантаж масою 9 т на висоту 5 м за 2 хв. Яка потужність двигуна крана, якщо його ККД

становить 80 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянова Таня.

n=Aп/Aз

Ап=mgh = 9000*10*5 = 450 kH

0.8=450/Aз

Аз=562.5 kH

P=562.5/120 = 4.6875 кВт

но это не точно