Вільний кінець мотузки тягнуть із силою F=40Н. Якою є маса вантажу? На скільки підніметься вантаж,

якщо витягти мотузку на 24 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Наташа.

Ответ:

Зображена на рисунку система рухомого та нерухомого блоків. Використання рухомого блока дає виграш у силі в два рази, а нерухомий лише змінює напрям дії сили. Ф = 2*40/10 = 8кг н = 0,24/2 = 0,12 м = 12 см ответ 8 кг и 12 см

Объяснение: