Тіло масою 2,5 кг рухається вздовж осі ОХ. Рівняння руху тіла має вигляд: х = 15+3t - t2. Яким є

імпульс тіла на початок спостереження?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишняков Андрей.

Ответ:

7,5 кг*м/с

Объяснение:

m=2.5 кг   p=?

===

Уравнение скорости

v(t)=3-2*t

При t=0

v=3 м/с

p=m*v=2.5*3=7.5 кг*м/с

=====================