5. На штепсельній розетці написано: «5 А; 250 В». Електричний прилад якої максимальної потужності

можна включити в цю розетку? Умова!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Иван.

Ответ:

1250 Вт   (1,25 кВт)

Объяснение:

I=5 A   U=250 B   P=?

===

P=I*U=5*250=1250 Вт

======================