Через електричний прилад, увімкнений в електричне коло, проходить електричний струм силою 8 мкА

Визначте електричний заряд, що проходить через цей прилад за 12 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Демков Костя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 8 * 10⁻⁶ А

t = 720 c

______

Q - ?

Решение:

Q = I * t  

Q = 8 * 10⁻⁶ * 720 = 5,76 * 10⁻³ Кл = 5,76 мКл