З яким прискоренням рухається тіло, якщо протягом 3 с, швидкість його руху змінилася від 6 м/с до

9м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Екатерина.

Ответ:

a=(v-v0)/2 - прискоренне

a=(6-3)/2=1.5 м/c*c

Объяснение: