Тіло масою 12 кг на протязі 5 секунд рухається під дією сили 4 Н. Знайти імпульс сили, якщо

швидкість тіла в даний момент часу дорівнює 0,5 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Букатина Дарина.

Ответ:

Объяснение:

Ускорение:

a = F / m = 4 / 12 ≈ 0,33 м/с²

Но:

V = V₀ + a·t

V = 0,5 + 0,33·5 ≈ 2,15 м/с

p = m·V = 12·2,15 ≈ 26 кг·м/с

p₀ = 12·0,5 = 6 кг·м/с

Δp = p - p₀ = 26 - 6 = 20 кг·м/с