Тіло масою 2 кг починає подати на поверхню Землі з висоти 40 м.На якій висоті кінетична енергія

тіла дорівнюватиме 200 ДЖ?​ ПОЖАЛУСТА СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Дарья.

Ответ:

30м

Объяснение:

Ек0=0 (v0=0)

Еп0=mgh0

Ek1=mv²/2

Еп1=mgh

Ek0+Eп0=Ек1+Еп1

h=h0-Ek/mg=40-200/2*10=30m