якої швидкості набуде електрон що рухається зі стану спокою в однорідному електричному полі з

напруженістю 2•10^3В/м на шляху 1 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Харалгина Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

E = 2·10³ В/м

d = 1 см = 0,01 м

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - заряд электрона:

m = 9,1·10⁻³¹ кг - масса электрона

________________

v - ?

1)

Работа поля:

A = e·E·d = 1,6·10⁻¹⁹·2·10³·0,01 = 3,2·10⁻¹⁸ Дж

2)

Кинетическая энергия электрона:

Eк = A = m·v²/2

v² = 2·A / m

v = √ ( 2·A / m) = √ (2·3,2·10⁻¹⁸/9,1·10⁻³¹) ≈ 2,65·10⁶ м/с   или  2,65 Мм/с