Визначте заряд, що створює електричне поле, потенціал якого на відстані 10 см від заряду становить

90 В. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Алаторцев Андрей.

Ответ:

Дано:

φ = 90 В

r = 10 см = 0,10 м

______________

q - ?

Из формулы:

φ = k·q /r

находим заряд:

q = φ·r / k

q = 90·0,10 / (9·10⁹) ≈ 1·10⁻⁹ Кл    или  1 нКл

Объяснение: