Насос підіймає 18 кг води з глибини 22 м за 4 с. Визначте сила струму в обмотці двигуна, якщо

напруга в мережі, від якої живиться двигун насоса, дорівнює 220 В. ККД двигуна 75 %

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:  9А

Объяснение:

Дано:

m=18кг

h=22м

g=10Н/кг

t=4c

U=220В

η=75%=0,75

--------------

I-?

А=mgh=18*10*22=3960Дж

А=UItη

I=A/Utη=3960/(220*4*0,75)=6А