ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!У спіралі електронагрівника при напрузі 220 В сила струму 4 А. Визначте

кількість теплоти, яку виділяє нагрівник за 1 год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жагарина Аня.

Q=U*I²*t= 220*16*3600= 12672000 Дж=12,672 МДж