Два резистори опором 12 Ом і 20 Ом з'єднанні в колі послідовно. Яка кількість теплоти виділяється в

кожному резисторі за 3 хв., якщо напруга на другому дорівнює 40 В. Пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пунегов Николай.

Ответ:

Дано:

R1=12 Ом

R2=20 Ом

t=3 хв=180 с

U=40 В

Q-?

Q=I2Rt

R=R1+R2 просто додаємо, бо це послідовне з'єднання

R=12+20=32 Ом

I=U/R

I=40/32=1,25A

Q=1,252*32*180=1,5625*32*180=9000 Дж=9 кДж