Помогите пожалуйста!! Яким резистором можна замінити два резистори з опорами по 14 Ом кожний,

якщо вони з’єднані паралельно? А. 196 Ом; Б. 28 Ом; В. 14 Ом; Г. 7 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.

Ответ:

7 ом

Объяснение:

Якщо є два резистора по 14 ом і вони зєднані паралельно , користуємося формулою заміни одним резистором , а саме: R=r1/2=14/2=7