До власного тіла масою 20 кг дотримували силу 60 Н. Який шлях продемонстрував це за 12 с?

Напишіть дано і рішення пж!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Манджиева Даяна.

Ответ:

l=216 м

Объяснение:

дано

m=20 кг

F=60 H

t=12 c

l - ?

F=ma

a=F/m

a=60/20=3

l=a*t*t/2

l=3*12*12/2=216 м