Скільки витрачено електроенергії на рафінування 5 т міді, якщо напруга на електролітичній ванні

дорівнює 0,4 В? Електрохімічний еквівалент міді 3,3∙10-7 кг/Кл. Відповідь надайте у Дж та переведіть у гігаджоулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадрова Русалина.

Дано

m=5 т=50кг

U=0,4 B

к=3,3*10^-7 кг/Кл

A-?

Решение

А=U*I*t

m=k*I*t

I*t=m/k

A=U*m/k

A=0,4*5*10^3/(3,3*10^-7)=0,6*10^10= 6 ГДж

Ответ :А=6 ГДж