Протон влітає зі швидкістю 106 м/с в однорідне магнітне поле з індукцією 10 мТл перпендикулярно

лініям магнітної індукції поля. Визначте радіус кривизни траєкторії руху протона, якщо його маса 1,67ꞏ10–27 кг, а заряд 1,6ꞏ10–19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Цыденова Алтана.

Ответ: радіус кривизни траєкторії руху протона, дорівнює 1м

Объяснение:

Дано:

m -167*10^-27кг

v - 10^6м/с

q - 16*10^-19Кл

B - 10мТл  10^-2Tл

r- ?

Радіус руху зарядженої частинки в магнітному полі  , обчислюємо за формулою:

R=m*V/q*B

R = 1,6*10^-27*10^6/1,6*10^-19*10^-2=1 м