На прямолінійний провідник із струмом 1,5 А в однорідному магнітному полі з індукцією 40 мТл діє

сила 20 мН. Знайдіть довжину провідника, якщо він розташований під кутом 30° до ліній магнітної індукції.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Сила Ампера Fa, действующая на проводник длиной L, по которому идет ток силой I, находящийся в магнитном поле с индукцией В и углом между векторами В и I = ∠β, равна:

Fa=I*L*B*sinβ

L=Fa/(I*B*sinβ)

L=20*10⁻³/(1,5 * 40*10⁻³*(1/2))=20*2/(1,5*40)=1/1,5=2/3=0,(6) м≈67 см.

Ответ: 67 см.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Приставка "м" (милли)=10⁻³=0,001

1 мм=0,001 м

1 мг=0,001 г.

1 мН=0,001 Н=1*10⁻³Н.