Обчислити силу, яка діє на провідник довжиною 1 см сила струму в якому 2 А з боку магнітного поля

індукцією 1 Тл.

Ответы на вопрос

Отвечает Балабаев Айдар.

Дано

L=1 см=0,01 м

I=2 A

B=1 Тл

F-?

Решение

F=I*B*L*sin d

F=2*1*0,01*1=0,02 Н

Ответ :F=0,02 Н