Визначте силу струму, при якій на провідник довжиною 5 см в магнітному полі з індукцією 2 Тл

діятиме сила 1 Н. Провідник перпендикулярний до силових ліній поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Анцыферов Андрей.

Ответ: 10Ампер

Объяснение:

Беремо основну формулу Закону Ампера:

F = I*B*L*sin a

Тепер виводимо з неї формулу для знаходження струму:

I = F / B*L*sin a

B - це індукція

L - довж. провідника

sin a = 1, думаю пояснювати чому один не треба

F - сила, яка діє на провідник

I = 1H / 2Тл*0,05м*1 = 10А