Яку кількість потрібно передати газу, щоб його внутрішня енергія збільшилася на 60Дж і при цьому

газ виконав роботу 70Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Дегальцева Карина.

Ответ:

Q = 130 Дж

Объяснение:

Q = dU + A

Q = 60 + 70 = 130 Дж