Спортсмен біжить стадіоном. Перше коло він пробігає зі швидкістю v 1 = 11 км/год, а друге – зі

швидкістю v 2 = 9 км/год. Визначте середню швидкість руху бігуна протягом усього часу руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V1 - 11 км/год

V2 -9 км/год

Vср.-?

Cередня швидкість руху бігуна протягом усього часу руху:

Vср. = 2V1 *V2/ V1+V2 =(2*11*9)/11+9 = 9,9 км/год