Спортсмен біжить стадіоном. Перше коло він пробігає зі швидкістю V1 = 11 км/год, а друге - зі

швидкістю V2 = 9 км/год. Визначте середню швидкість руху бігуна протягом усього часу руху

Ответы на вопрос

Отвечает Половинкин Саша.

Ответ:

10

Объяснение:

V=(v1+v2)/2

V=20/2 = 10км/год