. Імпульс тіла дорівнює 10 кг·м/с, а кінетична енергія 20 Дж. Знайдіть масу і швидкість тіла. (3

бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Кусков Антон.

Дано

p=10 кг*м/с

Ек=20 Дж

m-?

Решение

Ек=m*v²/2

p=m*v

Ek=p*v/2

v=2*Ek/p

v=2*20/10=4 м/с

р=m*v

m=p/v

m=10/4=2,5 кг

Ответ :m=2,5 кг