Амплітуда коливань математичного маятника завдовжки 1 м дорівнює 5 см. Обчисліть максимальне

прискорення

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Дима.

Ответ:

0.5 m/s^2

Объяснение:

T=2pi\sqrt{\frac{l}{g} }= 2pi/\sqrt{10}

ω = 2pi/T = \sqrt{10}

a max= A*ω^2 = 0.5 m/s^2