Який об’єм займає 2 молі речовини в газоподібному стані за температури 400 К та тиску 400 кПа?


Ответы на вопрос

Отвечает Наньева Дарья.

Объяснение:

pV=vRT Отсюда V=vRT/p

V=2*8,31*400/400000=0,01662 м³