Висота греблi найпотужнішої гідроелектростанції у світі 200м. Потужність водяного потоку становить

13 320 МВт. Знайдіть масу води, що падае із греблі за 1 хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 200 м

N = 13 320 МВт = 13 320·10⁶ Вт

t = 1 мин = 60 с

_______________________

m - ?

1)

Потенциальная энергия воды:

Eп  = m·g·h

2)

Работа падающей воды:

A = N·t

3)

Приравниваем:

m·g·h = N·t

Масса падающей воды:

m = N·t / (g·h )

m = 13 320·10⁶·60 / (10·200) ≈ 400 000 000 кг  или 400 000 т    или  40 кт