Определить ток, протекающий через прибор и сопротивление шунта, если Iи=2 А, Rпр=50 Ом, U=10 Ом.


Ответы на вопрос

Отвечает Задорожнюк Арина.

Ответ:

Опір шунта 5 Ом, а сила струму на приладі- 0.2 А

Объяснение:

Шунт під'єднують паралельно до приладу.Тому напруга на шунті така сама, як і на приладі і така ж, як і загальна напруга. Тому опір шунта: r=U/Iи=10В/2А=5 Ом.

I1*Rпр=U. Тому струм, який протікає через прилад: I1=10 В/50 Ом=0.2 А.