яка потенціальна енергія пружини якщо її розтягнули на 6см а сила для утримання пружини в такому

стані дорівнює 80Н???​

Ответы на вопрос

Отвечает Колпаков Дима.

Ответ:

Еп=Fх/2=80*0.06/2=2.4 Дж