23. Два літаки, виконуючи розворот, рівномірно рухаються концентричними колами, відношення радіусів

яких =4. Як відносяться їхні лінійні швидкості , якщо кутові швидкості лі-таків однакові? 24. При прямолінійному русі матеріальної точки зі стану спо¬кою кутовий коефіцієнт її графіка швидкості протягом 4 с дорівню¬вав 0,628 (в СІ). Потім, рухаючись з постійною за модулем швидкістю, точка описала коло радіусом 20 см. Яким є повний час руху точки (в СІ)?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамырбек Диас.

Ответ:

Объяснение:

Задача 23

Дано:

R₂ / R₁ = 4

ω₁ = ω₂ = ω

___________

V₂/V₁ - ?

Поскольку

V = ω·R

то получаем:

V₂/V₁ = ω·R₂ / (ω·R₁ ) = R₂/R₁ = 4

Задача 24

k = tg α = 0,628

t₁ = 4 c

R = 20 см = 0,20 м

________________

t - ?

1)

tg α = V / t₁

V = t₁·tg α

2)

t₂ = 2·π·R / V = 2·π·R / (t₁·tg α)

3)

t = t₁ + t₂ = 4 + 2·3,14·0,20 / (4·0,628) = 4,5 с