З якої висоти впав сталевий молот на ковадло якщо він нагрівся на 0,1°С? Вважити,що 50% його

механічної енергії перетворилась у внутрішню? помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Кострик Алинка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Δt = 0,1 °C

с = 460 Дж/(кг·°С) - удельная теплоемкость стали

η = 50 %      или    η = 0,50

_____________________

H - ?

1)

Количество теплоты:

Q = c·m·Δt = 460·0,1·m = 46·m     ( Дж)

2)

Полная механическая энергия

W = Q/η = 46·m / 0,50 = 92·m  (Дж)

Но:

Eп = W

m·g·H = 92·m

H = 92 / g = 92 / 10 = 9,2 м