Сталевий молот впав з висоти 5 м на ковадло. На скільки градусів змінилася температура молота, якщо

50% його механічної енергії перетворилось у внутрішню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Юлия.

Ответ:

Дано

h = 5 м

η = 50%

Δt -?

Розв'язок

Q = η·m·g·h

Q = m·c·Δt

m·c·Δt = η·m·g·h

Δt = η·g·h / c = 0.5·9.8·5/460 ≈ 0,05°C