Рух тіла задано рівнянням х = 10t + 0,4t2. Обчислити координату тіла через 5 секунд.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Дима.

Ответ:

20

Объяснение:

x = 10t + 0.4t²

t₁ = 5c

x(t₁) - ?

-----------------------

x(t₁) = 10 · 5 + 0.4 · 5² = 10 + 10 = 20