Яку роботу виконує 1 хв струму, що протікає в елекродвигуні винтаелятора, якщо при напрузі 220В

сила струму в ньому дорівнює 100мА​

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Рузаль.

Ответ:

А = 1320 Дж

Объяснение:

t = 1 хв = 60 с

U = 220 B

I = 100 мА = 0,1 А

А - ? - робота струму

-----------------------------------

A = U · I · t = 220 · 0.1 · 60 = 1320 (Дж)