Яку роботу може виконати насос потужністю 5 Вт за 2 хвилини роботи?


Ответы на вопрос

Отвечает Велибегов Роберт.

Ответ:

N=A/t,  A=N*t=5Вт*120с=600Дж

Объяснение: