Знайти потужність штангіста якій піднімає штангу 120 кг на висоту 1,5 метрів за 4 секунди​


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Данил.

Ответ:

N=mgh/t= 120*10*1.5/4=450 Вт