Колесо волосепеда яке обертається на 0,5 хв здійснює 90 обертів яким є період обертання?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Илья.

Ответ:

0,33 c

Объяснение:

t=0,5хв=30 с

N=90 об.

T=t/N

T=30/90= 0,33 c