Срочно дам 15б Колесо велосипеда, яке обертається, за 0,5 хв здійснює90 обертів. З яким періодом

обертається колесо?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурий Тарас.

Ответ:

час=0,5хв=30с

к-ть об.=90

період= час / к-ть обертів= 30/90=1/3с