18о С градустағы 1 л суды 100о С градусқа дейін қыздыру үшін қанша жылу мөлшерін беру керек?


Ответы на вопрос

Отвечает Токаренко Кристина.

Ответ:

V=1л

t^1=180°

t^2=100°

Q=?

ХБЖ;V=1л=1×10^-3

Шешуі;

Q=m=p×v(t^1-t^2)

C=4200Дж/кг°С

Q=4200×1×10^-3(100-18)=42×10^2×1×10^-3×82=3,4×10^5Дж