задача фізика автомобіль третину відстані проїхав зі швидкістю 50 км а решту зі швидкість 16км/сек

яка середня швидкість автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдраим Алдияр.

Ответ:

v(средняя)= (s/3+2s/3)/(s1/v1+s2/v2)=...=2v1v2/(v1+v2)

37,5=100v1/(v1+50)

37,5v1+50*37,5=100v1

62,5v1=50*37,5

v1=30 км/год

Объяснение: