за 1 5 години автомобідь проїхав 75 км за наступні 45 хв-50 км, потім зупинився і стоя 10 хв, потім

через 50хв знову зупинився проїхавши 700 метрів . з якою швидкістью рухався автомобіль?(ochen nado)

Ответы на вопрос

Отвечает Федин Андрей.

Ответ:

v(сер) = 10,74 м/с

Объяснение:

Дано:

t₁ = 1,5 год = 5400с

l₁ = 75 км = 75000м

t₂ = 45 хв = 2700с

l₂ = 50 км = 50000м

t₃ = 50 хв = 3000с

l₃ = 700м

t₄ = 10 хв = 600с

Знайти: v(сер).

Розв’язок:

v(сер) =  l / t

l = 75000м + 50000м + 700м = 125700 м

t = 5400с + 2700с + 3000с + 600с = 11700с

v(сер) = 125700м / 11700с = 10,74 м/c