Куб з довжиноюребра 1,2 м розрізали на маленькі кубики з довжиною ребра 20 см та, поставивши усі

кубики один на одного "побудували" башту. Яку висоту матиме така башта?

Ответы на вопрос

Отвечает Милосердова Маша.

Объяснение:

1) 20 см=200 мм.

Значит мелких кубиков будет 200*200*200=200^3=8000000 шт.

Высота башни равна 8000000 мм = 8000 м=8 км.