тіло кинуте вертикально вгору зі швидкістю 30 м/с. У деякій точці А тіло побувало двічі з

інтервалом 2 с. Визначити висоту, на якій знаходиться точка А​

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

Ответ:

S = Vot - gt^2 / 2

t2 = t + 2

30t - gt^2 / 2 = 30 * (t + 2) - g * (t + 2)^2 / 2

30t - 4,9t^2 = 30t + 60 - 4,9t^2 - 19,6t - 19,6

t = 2,06

h = 30t - gt^2 / 2 = 41 м.

Объяснение: