Варна 1. Рух матеріальної точки задано рівнянням х= -6-5t (м).Знайти початкову координату руху,

швидкість.охарактеризувати рух. Знайти положення матеріальноїточки та пройдений шлях через 12 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.
T0=0
x0=2+5*0=2
t=12
x=2+5*12=62