На горизонтальній поверхні лежить дошка масою 10кг а на дошці брусок масою 1кг. Яку силу треба

прикласти до дошки щоб брусок зісковзнув з неї? Коефіцієнт тертя між дошкою і бруском 0,1 тертям між дошкою і поверхнею знехтувати​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Ответ:

Объяснение:

m1 = 10кг

m= 1кг

μ = 0.1

F=?

F=  Ft  = INI*μ = m*g*μ = 1*10*0.1 = 1 H

Так как трения между столом и доской нет. то булее расчеты не нужны.