Помогите с физикойПорівняйте опір 2-ох резисторів, з'єднанних паралельно, якщо сила струму через

перший вдвічі більша, ніж через другий

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

R1 у 2 рази більше

Объяснение:

U = const

R1 = U/I1

R2 = U/I2

I1=2*I2

R1/R2 = U/I1 / U/I2 = U/2*I2 / U/I2 = 2