Прямолінійний провідник завдовжки 0,6м розташований в однорідному магнітому полі індукцією 1,2 мТл

під кутом 30° до ліній магнітної індукції поля. Визначте :а) силу Ампера, яка діє на провідник, якщо сила струму в ньому 5А;б) на яку відстань переміститься провідник, якщо магнітне поле здійснило над ним роботу 2,7мДж​ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Струсінська Ангеліна.

Ответ:

Объяснение:

1)

Сила Ампера:

F = B·I·L·sin α = 1,2·10⁻³·5·0,6·sin 30° = 1,8·10⁻³ Н

2)

Работа:

A = F·S

Путь:

S = A / F = 2,7·10⁻³ / 1,8·10⁻³ ≈ 1,5 м